Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Voltage (V) | 220V |
| Number of Speed Settings | None |
| Application | 11-20㎡ |
| Heating Element | PTC |
| Model Number | YND-500D |
| Area Heated | <20㎡ |
| Function | Overheat Protection, Tip-Over Protection |
| Certification | CE, EMC, RoHS, UL |
| Installation | Desktop, Portable |
| Power | <800W |
| Use | bedroom, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Fan Heater |
| Brand Name | QIUCI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.