Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Number of Speed Settings | None |
| Application | <10㎡ |
| Heating Element | PTC |
| Model Number | MZ45-FJ350-220V/24V |
| Area Heated | <20㎡ |
| Function | Deodorization, Lighting, Overheat Protection, Remote Controlled |
| Certification | CE |
| Installation | Desktop, Portable, Freestanding |
| Power | <800W |
| Use | BATHROOM, bedroom, Garden, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Fan Heater |
| Brand Name | PTCYIDU |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.