Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.715 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Number of Speed Settings | Third Gear |
| Power | <800W |
| Use | BATHROOM, bedroom, Garden, LIVING ROOM |
| Electric Heater Type | Aluminum Sheet Radiating |
| Brand Name | TAPNM |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.