Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 200 × 30 × 29 cm |
| Adjustable Thermostat | YES |
| Overheating Protected | YES |
| Remote Controlled | YES |
| Model Number | RCFB |
| Area Heated | 60 |
| Voltage | 110/220v |
| Power | 10000W |
| Certification | ce |
| Type | INSERT |
| Power (W) | 500w |
| Voltage (V) | 24V |
| Brand Name | Sefire |
| Origin | Mainland China |
| Fuel | Bio Ethanol |
| Style | Linear |
| Input Voltage | 110/220v |
| Output Voltage | 24V |
| Application | Indoor |
| Remote Control | Yes |
| APP | Yes |
| Comsumption | 2 L/hour |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.