Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.129 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ce |
| Power (W) | 1w |
| Voltage (V) | 12V |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
| MainKey1 | Door Stopper Holder |
| MainKey2 | Door Stopper |
| MainKey3 | Non-slip Door Stay |
| MainKey4 | Anti-collision Door Wedge |
| MainKey5 | Door Holder |
| MainKey6 | Anti-collision Door Stop |
Instock
There are no reviews yet.