Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 83 × 34 × 34 cm |
| Overheating Protected | YES |
| Remote Controlled | YES |
| Power | 100W-240W |
| Certification | CE |
| Type | INSERT |
| Power (W) | 100w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SerRickDon |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED light source |
| Water Source | Purified water |
| Control mode | remote control+intelligent vioce |
| customizable | yes |
Instock
There are no reviews yet.