Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 109 × 31 × 31 cm |
| Overheating Protected | YES |
| Remote Controlled | YES |
| Certification | CE |
| Type | INSERT |
| Power (W) | 100w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SerRickDon |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.