Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 44 × 33 cm |
| Power (W) | 1000W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Airmate |
| Emmett heater model | AIR9 |
| Heater/heater category | Tabletop heaters |
| Power mode | alternating current |
| Applicable space | bedroom |
| Color classification | Brown AIR9+ tripod |
| Maximum power of electric heater | 1500W |
| Maximum heating area (square meters) | 20 ㎡ and below |
| Additional features | Automatic power-off |
| Control mode | Mechanical |
| gears | 3rd gear |
| Heating method of the heater | Electric heating wire |
| Net weight (including base) | 2.9kg |
| Applicable area | 1-25㎡ |
| Procurement location | Chinese mainland |
| Power line length | 1.5m |
| size | 310*135*330mm |
| 3C certificate number | 2020010707317480 |
Instock
There are no reviews yet.