Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ce |
| Power (W) | 1200-2000W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Camel |
| Type of heater/heater | Heating fan |
| Maximum power of electric heater | 1200W-2000W |
| Maximum heating area (sqm) | 0-30㎡ |
| gears | 3rd gear |
| Heater heating method | PTC ceramic heating |
| Net weight (including base) | 2kg |
| Applicable area | 0-50㎡ |
| Power cord length | 1.2M |
| size | 22*13*29cm |
| 3C certificate number | 2023010707576735 |
Instock
There are no reviews yet.