Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 23 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ce |
| Power (W) | 1500W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Rongzhi |
| Type of heater/heater | Fireplace heater |
| Maximum power of the electric heater | 1500W |
| voltage | 220V |
| Maximum heating area (square meters) | 20 m2 and below |
| Heating mode of heater | PTC ceramic heating |
| Net weight (including base) | 1.8kg |
| Applicable area | 0-20㎡ |
| size | 230*139*285mm |
| 3C certificate number | 2022010707493288 |
Instock
There are no reviews yet.