Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 46 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Power (W) | / |
| Voltage (V) | / |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Product size: | diameter 40cm |
| Name | multi-function smoke barbecue oven |
| Height | 84cm |
| Product details: | double-layer, removable |
Instock
There are no reviews yet.