Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 110 × 39 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Power (W) | 25W |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Name | Electric fireplace |
| Rated power | 24W |
| Rated voltage | 220V/110V |
| Model | DZ-10 |
| Product size | 100*34.5*18CM |
| Material | Metal |
Instock
There are no reviews yet.