Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ce |
| Power (W) | 2500W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | Camel |
| Maximum power of the electric heater | 2500W |
| Maximum heating area (square meters) | 25-125㎡ |
| Heating method of the heater | Graphene heating |
| Net weight (including base) | 8kg |
| Applicable area | 50-200㎡ |
| size | 760mm*120mm*500mm |
| 3C certificate number | 2020010707329586 |
Instock
There are no reviews yet.