Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 × 23 × 37 cm |
| Overheating Protected | YES |
| Remote Controlled | YES |
| Voltage | 220V |
| Power | 2000W |
| Certification | ce |
| Type | Freestanding |
| Power (W) | 2000W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.