Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Classic Columnar |
| Coverage Area | 21-30㎡ |
| Power Type | USB |
| Humidity Control | Humidistat |
| Function | Other |
| Mist Outlet Quantity | ONE |
| Classification | Humidification |
| Installation | Mini |
| Certification | CE |
| Type | Evaporative Humidifier |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 2W |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Color | Yellow/Pink/Grey |
| Size | 78*78*120mm |
| Applicable Scenario | Car/Home/Office |
Instock
There are no reviews yet.