Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 35 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Anti-wind Ability | 1 |
| Drone Weight | 1 |
| Takeoff Weight | 1 |
| Transit Time (Days) | 1 |
| Video Capture Resolution | other |
| Operator Skill Level | Beginner, Intermediate |
| Indoor/Outdoor Use | Indoor-Outdoor |
| Camera Mount Type | other |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Almost Ready |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Flight Time | 10~20 |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Battery | AA |
| Remote Distance | 500m |
| Dimensions | 51cm-99cm |
| Charging Time | 3-4 hours |
| Charging Voltage | 220v |
| Power Source | Electric |
| Remote Control | Yes |
| Package Includes | Original Box, Operating Instructions |
| Material | Plastic, Wood, Foam |
| Brand Name | Andralyn, EVYVKV |
| Features | App-Controlled, Wi-Fi |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Aerial Photography | No |
| Type | Airplane |
| material quality | PP |
| brand | Kopachi |
| Product category | Fighter aircraft |
| control mode | remote control |
| Electric or not | yes |
| Power supply method | battery |
| Packaging method | Color box |
| Assembled or not | yes |
| Applicable age | Youth (aged 15-35) |
| category | Aviation model |
Instock
There are no reviews yet.