Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.668 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Essential Oil Diffuser |
| Use | Household |
| Classification | Humidification |
| Installation | Tabletop / Portable |
| Certification | none |
| Noise | 36db-45db |
| Humidification Method | ultrasonic |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 11w |
| Brand Name | Kesoto |
| Origin | Mainland China |
| MainKey1 | Desktop Humidifier |
| MainKey2 | Rotating Raindrop Humidifier Home Night Light |
| MainKey3 | Scent Humidifier Essential Oil Humidifier 300mL |
| MainKey4 | Air Humidifier Adjustable Colorful Lights Utility |
| MainKey5 | Aroma Humidifier with Distant Control Study |
| MainKey6 | Large Capacity Office Desktop Study Bedroom |
Instock
There are no reviews yet.