Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Noise | 36db-45db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | 2.6-4L |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 11w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.