Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 5 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Time to market | 2017 |
| Humidifying Capacity | 30ml/h |
| Shape | Other |
| Operation Method | Keyboard Type |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Power Type | USB |
| Humidity Control | Humidistat |
| Mist Output (gallon / day) | none |
| Use | Household |
| Function | Negative Ion |
| Mist Outlet Quantity | Other |
| Classification | Humidification |
| Timing Function | No |
| Water-shortage Power-off Protection | No |
| Installation | Mini |
| Certification | none |
| Type | Warm Mist Humidifier |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Non-mist |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | Other |
| Power (W) | Other |
| Brand Name | MEXI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.