Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | DQ709 |
| Shape | Classic Columnar |
| Application | 11-20㎡ |
| Power Type | USB |
| Mist Output (gallon / day) | 20-30ml/h |
| Use | Household |
| Function | Aromatherapy |
| Mist Outlet Quantity | ONE |
| Classification | Humidification |
| Water-shortage Power-off Protection | Yes |
| Certification | ce, ROHS |
| Type | Ultrasonic Humidifier |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | ultrasonic |
| Capacity | 150ml |
| Voltage (V) | 5 |
| Power (W) | 5 |
| Brand Name | kinscoter |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.