Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.152 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 7 × 7 cm |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 2W |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.