Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Coverage Area | 11-20㎡ |
| Mist Outlet Quantity | Two |
| Classification | Humidification |
| Water-shortage Power-off Protection | Yes |
| Certification | CE |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | 4.1-6L |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | HABOTEST |
| Origin | Mainland China |
| Power mode | USB |
| color | Digital Display-5L Humidifier, Flagship-5L Humidifier, |
| Model | humidifier |
| gear | 3rd gear |
| shape | round |
| rated power | 4-6w |
| Shell process | injection molding |
| mode of operation | mechanical |
| function | Ambient light |
| rated voltage | 37V~ 110V (inclusive) |
| material | plastic |
| Applicable object | household |
| Timing function | More than 8 hours |
Instock
There are no reviews yet.