Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Noise | 36db-45db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | 2.6-4L |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.