Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | 100ml |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | Le Parfum Fasina |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.