Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 12 cm |
| Model Number | 335 |
| Shape | Other |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Power Type | USB |
| Use | USB |
| Function | Ultrasonic Sterilize |
| Mist Outlet Quantity | ONE |
| Classification | Humidification |
| Timing Function | No |
| Water-shortage Power-off Protection | Yes |
| Installation | USB |
| Certification | ce |
| Type | Ultrasonic Humidifier |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | ultrasonic |
| Capacity | 250ml |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 2W |
| Brand Name | kinscoter |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.