Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Humidifying Capacity | 250ml/h |
| Shape | Commercial Square |
| Operation Method | REMOTE CONTROL |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Power Type | A.C. Source |
| Humidity Control | Remote Control |
| Use | Household |
| Mist Outlet Quantity | ONE |
| Classification | Humidification |
| Water-shortage Power-off Protection | Yes |
| Installation | Mini |
| Certification | ce |
| Type | Ultrasonic Humidifier |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | MDNG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.