Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Humidifying Capacity | 200ml/h |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Operation Method | Keyboard Type |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Power Type | USB |
| Use | USB |
| Function | Other |
| Mist Outlet Quantity | ONE |
| Classification | Humidification |
| Water-shortage Power-off Protection | Yes |
| Installation | Mini |
| Certification | ROHS, CE |
| Type | Evaporative Humidifier |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 1w |
| Brand Name | LA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.