Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | none |
| Noise | 36db-45db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
| Air Humidifier | Essential Oil Diffuser |
| Cool Mist Humidifier | Aroma Diffuser |
| Aromatherapy Diffuser | Air Diffuser Humidifier |
Instock
There are no reviews yet.