Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 16 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Humidifying Capacity | 300ml/h |
| Shape | Other |
| Power Type | USB |
| Humidity Control | Touch-tone |
| Use | Household |
| Mist Outlet Quantity | ONE |
| Installation | Tabletop / Portable |
| Certification | ROHS, CE |
| Type | Ultrasonic Humidifier |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 2W |
| Brand Name | weyunld |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.