Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 26 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Commercial Square |
| Coverage Area | 11-20㎡ |
| Power Type | USB |
| Humidity Control | mechanical |
| Use | Household |
| Function | Ultrasonic Sterilize |
| Mist Outlet Quantity | ONE |
| Classification | Humidification |
| Timing Function | Yes |
| Water-shortage Power-off Protection | Yes |
| Installation | Tabletop / Portable |
| Certification | ce, ROHS |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Non-mist |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | BOMP |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.