Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.713 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | ultrasonic |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.