Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.699 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 15 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Noise | 36db-45db |
| Humidification Method | ultrasonic |
| Capacity | 4.1-6L |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 9w |
| Brand Name | BMAD |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.