Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.66 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 13 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Coverage Area | <10㎡ |
| Humidity Control | Remote Control |
| Function | Aromatherapy |
| Mist Outlet Quantity | ONE |
| Water-shortage Power-off Protection | Yes |
| Installation | USB |
| Certification | CE |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | CREAROMA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.