Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 6 × 8 cm |
| Coverage Area | 31-40㎡ |
| Power Type | USB |
| Humidity Control | Touch-tone |
| Use | USB |
| Function | Aromatherapy |
| Mist Outlet Quantity | ONE |
| Timing Function | Yes |
| Water-shortage Power-off Protection | No |
| Installation | Tabletop / Portable |
| Certification | CE |
| Type | Cool-Mist Impeller Humidifier |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | 10ml |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 2W |
| Brand Name | NAGOMI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.