Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 11 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Humidifying Capacity | 250ml/h |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Operation Method | REMOTE CONTROL |
| Coverage Area | 11-20㎡ |
| Power Type | USB |
| Humidity Control | Remote Control |
| Use | USB |
| Function | Ultrasonic Sterilize |
| Mist Outlet Quantity | Two |
| Classification | Humidification |
| Timing Function | Yes |
| Water-shortage Power-off Protection | Yes |
| Installation | Tabletop / Portable |
| Certification | ce |
| Type | Ultrasonic Humidifier |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Brand Name | BOMP |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.