Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 25 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | ce |
| Noise | <36db |
| Humidification Method | Mist Discharge |
| Capacity | <1L, 120ml |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 10w |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Item Model Number | SE8150D-V2.0 |
| Rated Power | 5W |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Net Weight | 2.6 lbs / 1.2 kg |
Instock
There are no reviews yet.