Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.98 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 24 × 34 cm |
| Model Number | CS-10 |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Water Shortage Alarm | No |
| Steam Duration | >30 minutes |
| Certification | ce, ROHS |
| Type | Handheld |
| Power (W) | 1500W |
| Brand Name | THANKSHARE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.