Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 21 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | STQX-02A |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Water Shortage Alarm | Yes |
| Steam Duration | 10-15 minutes |
| Certification | ce |
| Type | Handheld |
| Power (W) | 2401-2600W |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.