Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 801-1000W |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| brand | Other/other |
| Model | TC-SC-001 |
| power | Above 1401W |
| Color classification | White |
| steam duration | More than 30 minutes |
| capacity | 900mL and above |
| Warranty period | 3 years |
Instock
There are no reviews yet.