Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 29 × 23 cm |
| Model Number | XJG2nd |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Water Shortage Alarm | No |
| Steam Duration | >30 minutes |
| Certification | ce, EMC, ROHS, CE |
| Type | Steam Mop |
| Power (W) | 2401-2600W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| 110V | 1700W |
| 220V | 2600W |
| SIZE | 300X165X130MM |
Instock
There are no reviews yet.