Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.36 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 19 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 801-1000W |
| Brand Name | FGHGF |
| Origin | Mainland China |
| item number | EM-307 |
| brand | Emma |
| Power mode | alternating current |
| color | 307 white black |
| Product Category | Steam cleaner |
| rated power | 900-1050W |
| mode of operation | mechanical |
| Main downstream platforms | Amazon, AliExpress |
| Authorized private label | Yes |
| heating time | 3-5 minutes |
| Bottom plate material | PP |
| rated voltage | 110-220V, 50/60Hz |
| Cross-border export supply | Yes |
| steam temperature | 110℃±5℃ |
| Main sales areas | Europe |
| capacity | 301ml-500ml |
| Temperature control gear | Switch single gear |
Instock
There are no reviews yet.