Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 25 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <800W, 1500 |
| Brand Name | BMAD, OLANG |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | H000960 |
| Voltage (V) | 110V -240V |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Language | English |
| Application | Household |
| App-Controlled | NO |
| Product name | High temperature |
| Function | Use a steam cleaner |
| Power | 1500W |
| Rated voltage | 110V-220V |
| Input current | 12A |
| Capacity | 2L |
| Product size | 36*28*26cm |
| Packing list | Host x1, Wire accessories x1 |
Instock
There are no reviews yet.