Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 80 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 801-1000W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Machine Type | Other |
| Applicable Industries | Hotels, Home Use |
| Weight (KG) | 27.5 |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Fuel | Electric |
| Cleaning Process | Cold Water Cleaning |
| Cleaning Type | Manual |
| Material | plastic |
| Power | 2862W, 2862W |
| Dimension(L*W*H) | 740*400*650mm |
| Warranty | Unavailable |
| Name | Steam Carpet Sofa cleaner |
| Voltage | 220-240V |
| Application | Hotel, Supermarkets, home ect, . |
| Clean Water Tank Capacity | 16L |
| Dirty water tank capacity | 12L |
| Model Number | SC730ZQ |
| Weight | 26kg |
| Cable | 8m |
| MOQ | 1 PC |
Instock
There are no reviews yet.