Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52 × 31 × 29 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | CB-07A |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Water Shortage Alarm | Yes |
| Certification | ce |
| Type | Handheld |
| Power (W) | >1400W |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Rated voltage | 220V- 50HZ |
| Use time | 40 minutes |
| Steam pressure 4 bar/4 kg | Steam pressure 4 bar/4 kg |
| Weight | 4.5Kg (net weight) |
| Output power | 2000 watts |
| Preheat time | 5 minutes |
Instock
There are no reviews yet.