Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Type | Handheld |
| Power (W) | 1001-1200W |
| Brand Name | ROOOWOOO |
| Origin | US(Origin) |
| Special Feature | Chemical Free Steam |
| Surface Recommendation | Floor |
| Capacity | 350 Milliliters |
| Tank Volume | 350 Milliliters |
| Power Source | Corded Electric |
| Maximum Temperature | 239 Degrees Fahrenheit |
| Additional Features | Chemical Free Steam |
Instock
There are no reviews yet.