Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 10 × 11 cm |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Water Shortage Alarm | Yes |
| Steam Duration | >30 minutes |
| Certification | CB |
| Type | Handheld |
| Power (W) | >2600W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Model | 2600/3000W |
Instock
There are no reviews yet.