Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 17 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | <800W |
| Brand Name | HAOYUNMA, Viros |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Anhui, China |
| Model Number | WRS-SS01 |
| Feature | Sustainable, Strong Steam |
| Product Name | High Pressure Steam Cleaner |
| Name | Coprose Steam Cleaner |
| Product type | Steam Cleaner Generator |
| Material | ABS+Stainless steel |
| Color | Customerized |
| Application | Cleaning |
| Package | color box |
| Keywords | Vapor Steam Cleaner |
| Function | Multi-functional Cleaning: House Cleaning |
Instock
There are no reviews yet.