Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.965 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 31 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | S02 |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Water Shortage Alarm | Yes |
| Steam Duration | >30 minutes |
| Certification | ce |
| Type | Handheld |
| Power (W) | 3100W |
| Brand Name | SUSWEETLIFE |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 110V US/220VEU |
| Max. Pressure | 2.5Mpa |
| Cleaning Process | Vapor Cleaning |
| Feature1 | steam cleaner |
| Feature2 | steam cleaner for home |
| Feature3 | High pressure cleaner |
| Feature4 | portable pressure washers |
| Feature5 | High pressure washer |
| Feature6 | air conditioner cleaning |
| Feature7 | air conditioner cleaning |
| Feature8 | steam high pressure washer |
| Feature9 | Steam generator for cleaning |
Instock
There are no reviews yet.