Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.76 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 31 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Steam Cleaners |
| Cleaner Type | Steam Cleaner |
| Power (W) | 3100W |
| Brand Name | BALASHOV |
| Origin | Mainland China |
| Feature1 | steam cleaner for cars |
| Feature2 | steam cleaner 3000w |
| Feature3 | steam cleaner for car |
| Feature4 | dry steam cleaner rental |
| Feature5 | steam cleaner lowe s |
| Feature6 | steam cleaning system |
| Feature7 | steam car cleaner |
| Feature8 | Air Conditioning Steam Cleaner |
Instock
There are no reviews yet.