Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 42 × 59 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | >2600W, 1200W |
| Brand Name | LISM, Roly |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Model Number | RLP208 |
| Bag Or Bagless | With Bag |
| Voltage (V) | 220-240V |
| After-sales Service Provided | Free spare parts, Onsite Installation |
| Warranty | 1 Year |
| Type | Water Filter |
| Installation | Canister |
| Function | Wet And Dry |
| Application | Hotel, Car, Outdoor, Garage, RV, Commercial, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | Yes |
| Keywords | sofa cleaning machine |
| dust Capacity | 20L |
| Color | Yellow |
| Material | Plastic |
| Rated power | 1200W |
| Noise | 78dB |
| Vacuum Pressure | 17Kpa |
| Usage | HOME, HOTEL |
| Cleaning mode | spray |
| Certification | CB, CE, ROHS |
Instock
There are no reviews yet.